Strona główna Sprawy społeczne Organizacje pozarządowe Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi

OGŁOSZENIE

Treść ogłoszenia oraz projekt Programu współpracy Miasta Czeladź z organizacjami pozarządowymi na rok 2019 znajduje się:

OGŁOSZENIE

Treść ogłoszenia oraz projekt zmiany Programu współpracy Miasta Czeladź z organizacjami pozarządowymi na rok 2018 znajduje się:

OGŁOSZENIE

Treść ogłoszenia oraz projekt Programu współpracy Miasta Czeladź z organizacjami pozarządowymi na rok 2018 znajduje się:

• na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Czeladź przy ul. Katowickiej 45;
  • na stronie internetowej miasta www.czeladz.pl
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.czeladz.pl

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta Czeladź ogłasza konsultacje dotyczące zmiany Uchwały Nr XXXI/416/2016 w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Miasta Czeladź z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2017”

Treść ogłoszenia oraz projekt zmiany Uchwały Nr XXXI/416/2016 znajdują się:

• na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Czeladź przy ul. Sportowej 7;
  • na stronie internetowej miasta www.czeladz.pl
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.czeladz.pl

zadań publicznych na rok 2017

Treść ogłoszenia oraz projekt Programu współpracy Miasta Czeladź z organizacjami pozarządowymi na rok 2017 znajduje się:

• na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Czeladź przy ul. Sportowej 7;
  • na stronie internetowej miasta www.czeladz.pl