do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
10 października 2019
kategoria:
Aktualności
 Zmiany w komunikacji miejskiej

Informujemy, że od 10 października (czwartek) br. przywrócony zostanie ruch na fragmencie ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Francuską do skrzyżowania z ulicą Zwycięstwa. Tym samym linie autobusowe nr 88 i 100 powrócą na swoje trasy rozkładowe.

Informujemy, że w związku z pracami drogowymi w pobliżu budowanych punktów przesiadkowych, zmieniona została organizacja ruchu na ulicy Katowickiej w Czeladzi – zawężona została prawa jezdnia, przed skrzyżowaniem z ulicą Dehnelów. Tym samym stanowisko w kierunku Katowic przystanku Czeladź Reymonta, zostało wyłączone z ruchu.


Uruchomiono tymczasowe stanowiska tego przystanku:
• na ulicy Dehnelów, za mostem nad Brynicą, dla linii autobusowych nr 723 i 902N. Dodatkowo stanowisko będą obsługiwały linie autobusowe nr 100 i 911,
• na ulicy Katowickiej, za skrzyżowaniem z ulicą Dehnelów, (na wysokości wejścia do Parku Jordana) dla linii autobusowych nr 11, 61, 911N. Dodatkowo stanowisko obsługuje linia autobusowa nr 911.


Informujemy, że zostały zmienione rozkłady linii tramwajowych 22 i 42.
Zmiany spowodowane są realizowanymi robotami związanymi z budową punktów przesiadkowych i ścieżek rowerowych w okolicy ulic Kombatantów i Grodzieckiej w Czeladzi.
• Linia 22 kursuje na trasie: Dąbrowa Górnicza Tworzeń Huta Katowice – Będzin Zamek – Będzin Osiedle Zamkowe Pętla,
• Na trasie Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy – Będzin Zamek – Czeladź Grodziecka uruchomiono linię 42 obsługiwaną dwukierunkowym taborem niskopodłogowym.
Informacje na temat zmian w funkcjonowaniu innych linii tramwajowych w Zagłębiu dostępne są pod adresem: https://rj.metropoliaztm.pl/news/i/1425/

Źródło: Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H