do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
30 października 2018
kategoria:
Aktualności
Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy
Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

W związku z Dniem Wszystkich Świętych, w rejonie cmentarzy nastąpi zmiana organizacji ruchu. Prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi zmianami i zachowanie szczególnej uwagi podczas poruszania się w tych rejonach.

Organizacja tymczasowa przy cmentarzach (przy ul. Nowopogońskiej i Szybikowej) będzie obowiązywała od dnia 31 października 2018 (środa) od godziny 14:00 do 2 listopada (piątek) 2018 r. do godziny 14:00.

Cmentarz przy ul. Nowopogońskiej (zgodnie ze schematem ze zdjęcia):
ul. Nowopogońska - ulica o ruchu dwukierunkowym z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po obu stronach ulicy
ul. Cmentarna - będzie jednokierunkowa od ul. Nowopogońskiej w kierunku ul. Kamionka z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po lewej stronie ulicy
ul. Kamionka – będzie jednokierunkowa od ul. Cmentarnej w kierunku ul. Reymonta z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po lewej stronie.
ul. Reymonta - będzie jednokierunkowa od ul. Kamionka w kierunku ul. Nowopogońskiej z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy.

 Schemat zmiany organizacji ruchu w poblizu cmentarza przy ul. Nowopogońskiej

 

Cmentarz przy ulicy Szybikowej (zgodnie ze schematem ze zdjęcia):
ul. Szybikowa – na odcinku od skrzyżowania z ul. Borową i Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Saturnowską pozostaje ruch dwukierunkowy z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po stronie cmentarza na całym odcinku
ul. Szybikowa - na odcinku od skrzyżowania z ul. Katowicką w kierunku ul. Saturnowskiej do skrzyżowania będzie drogą jednokierunkową z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po lewej stronie ulicy
ul. Saturnowska – będzie drogą jednokierunkową od ul. Szybikowej w kierunku ul. Katowickiej z obowiązującym zakazem zatrzymywania się po lewej stronie ulicy.

  Schemat zmiany organizacji ruchu w poblizu cmentarza przy ul. Szybikowej

 

Cmentarz komunalny przy ul. Wojkowickiej posiada stałą organizację ruchu, zgodnie z którą:
Droga przy cmentarzu jest jednokierunkowa, wjazd od pierwszego skrzyżowania jadąc od strony centrum Czeladzi (przed przystankiem autobusowym), wyjazd drugim skrzyżowaniem (za przystankiem autobusowym)

Organizacja tymczasowa przy cmentarzach (przy ul. Nowopogońskiej i Szybikowej) będzie obowiązywała od dnia 31 października 2018 (środa) od godziny 14:00 do 2 listopada (piątek) 2018 r. do godziny 14:00

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H