adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
13 2020
kategoria:
Aktualności
Ankieta nt. rodzaju ogrzewania 

Informujemy, że zawarte zostało porozumienie o współpracy partnerskiej między Województwem Śląskim, a Korporacją Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego w celu realizacji działań na rzecz poprawy jakości powietrza w województwie śląskim.

W ramach podpisanego porozumienia, członkowie stowarzyszeń kominiarskich - w trakcie prowadzonych przeglądów kominiarskich - przeprowadzają inwentaryzację urządzeń grzewczych. Inwentaryzacja odbywa się metodą wywiadu bezpośredniego poprzez wypełnienie Formularza inwentaryzacji urządzeń grzewczych o mocy poniżej 1 MW w województwie śląskim. Inwentaryzacja pozwoli m.in. na pozyskanie szczegółowych informacji na temat rodzaju i ilości instalacji służących do ogrzewania budynków. Analiza zebranych danych posłuży do podjęcia dalszych działań, zmierzających do poprawy jakości środowiska, zwłaszcza w kwestii powietrza.

Jednocześnie informujemy, że Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych przygotował ankietę dla mieszkańców Miasta w zakresie inwentaryzacji źródeł ogrzewania i zastosowania odnawialnych źródeł energii.
Przedmiotem ankiety jest również zinwentaryzowanie zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe (ścieki) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Miasta co wynika z art. 3 ust. 3 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Druk ankiety jest przekazywany mieszkańcom razem z zawiadomieniem o zmianie stawki za odpady komunalne, ponadto dostępny jest na stronie internetowej Miasta oraz w Urzędzie Miasta i wybranych placówkach jednostek gminnych.

Uprzejmie prosimy mieszkańców o wypełnianie ankiet i wrzucanie ich do oznaczonych urn ustawionych w miejskich placówkach (m.in. szkoły, przedszkola, biblioteki, GSW Elektrownia, Kopalnia Kultury, Urząd Miasta). Wierzymy, że wspólna praca Urzędu i zaangażowanie mieszkańców da owocne efekty w walce o czyste powietrze w naszym mieście.

Źródło: Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
odt Ankieta ewidencja źródeł ciepła.odt 20-02-13 11:28 30.92KB pobierz plik: Ankieta ewidencja źródeł ciepła.odt

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry