adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
21 2020
kategoria:
Aktualności
 
VII Turniej Czeladzkiej Akademii Tenisa za nami

 

Od 12 do 13 października młodzi zawodnicy z naszego miasta rywalizowali ze sobą w zawodach zorganizowanych przez Czeladzką Akademię Tenisa. W wydarzeniu wzięło udział prawie 30 tenisów, a najmłodsi z zawodników mieli niespełna 5 lat.

W kategorii przeszkola tenisowego, dzieci mogły wziąć udział w specjalnym treningu, grach i zabawach oraz grze w przerzucankę by choć odrobinkę poczuć turniejową atmosferę.  Nieco starsze dzieci rywalizowały w kategorii czerwonej grając w przerzucankę, która jest doskonałym przygotowaniem dla tenisistów do gry na punkty. W tych zmaganiach miejsca na podium zajęli:

  1. Oliwier Śliwa
  2. Mateusz Kopeć
  3. Jaś Siarzyński

W grupie pomarańczowej, mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Jednak pojedynki były tak wyrównane, że ze względu na tą samą ilość wygranych meczy konieczne było liczenie wszystkich zdobytych / straconych punktów przez zawodników.

Najlepszymi okazali się:

  1. Sebastian Skórski
  2. Hanna Styczeń
  3. Adaś Bieńko

W najstarszej kategorii- zielonej do gry stanęło 9 podopiecznych Czeladzkiej Akademii Tenisa. Pierwsze miejsce w tej kategorii wywalczył Adaś Rakoczy, który na podium stawał już kilkukrotnie w poprzednich turniejach. II miejsce zdobyła Kinga Pietrzykowska, która przez wiele poprzednich turniejów i lat treningu pracowała na to by w końcu przebić się przez męską ekipę przeważającą w tej kategorii wiekowej. Na III stopniu podium stanął Wiktor Wahl. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Źródło: Czeladzka Akademia Tenisa

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry