adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 2021
kategoria:
Aktualności
Triangulum - zbiorowa wystawa sztuki
Triangulum - zbiorowa wystawa sztuki

Tytułowy Triangulum to gwiazdozbiór nieba północnego, którego trzy najjaśniejsze gwiazdy tworzą figurę wydłużonego trójkąta.

Wystawa jest kolejną z cyklu „wędrujących” ekspozycji pokazywanych już w przestrzeniach rozmaitych instytucji kultury (m.in. w Łodzi i Wrocławiu) pod szyldem artystycznego projektu Ciemna Strona Sztuki – The Dark Side od Art. Skupia on twórców o znakomitym warsztacie, budujących swoje prace w oparciu o emocje z pozoru enigmatyczne w odbiorze, jednak niezmiennie fascynujące. Znajdziemy tutaj malarstwo, grafikę, fotografię, poezję, a także – co najbardziej intrygujące - zawarty w nich szczególny rejestr osobistych koncepcji postrzegania wymiarów zjawiska, jakim jest świat.
Kilkadziesiąt artystycznych indywidualności, w starannie wybranej przez siebie estetyce, wykreowało w przestrzeni GSW Elektrownia uniwersum warte naszego poznania i uważności.
Wystawę można oglądać w GSW Elektrownia od 15 lutego do 31 marca.

Źródło: GSW "Elektrownia"

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry