adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 grudnia 2019
kategoria:
Aktualności
Wioska św. Mikołaja
Wioska św. Mikołaja

Przygotowania do przyjęcia wyjątkowego gościa trwały w naszym mieście już od dawna, a specjalnie stworzona wioska św. Mikołaja zachwyciła wszystkich, którzy 6 grudnia pojawili się na Mikołajkach.

W Parku Kościuszki stanęło 10 domków zaaranżowanych przez pracowników Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej, pojawiły się także girlandy świetlne, krasnale, renifery, a na honorowym miejscu zasiadł czterometrowy Mikołaj. 

Przybył także, dokładnie w dniu swoich imienin, najprawdziwszy Święty ze swoim bajkowym orszakiem - królewną Śnieżką, złą macochą i krasnoludkami. Cała drużyna robiła wszystko, co w ich mocy by ucieszyć licznie zgormadzoną publiczność. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkurencjach sportowych i konkursach, wciągając do wspólnej zabawy także opiekunów. Najmłodsi mieli też okazję do spotkań, rozmów i wspólnych zdjęć ze św. Mikołajem. Mimo chłodu wszyscy bawili się znakomicie, a magia świąt na dobre zawitała do naszego miasta.

Malutkie domki krasnoludków, pięknie urządzone i udekorowane sprawiły dzieciom mnóstwo radości. Dzięki tej niepowtarzalnej aranżacji Park Kościuszki stał się jednym z najchętniej odwiedzanych w Czeladzi miejsc. Urocza wioska św. Mikołaja będzie dostępna dla mieszkańców przez cały okres świąteczny. Zachęcamy do jej odwiedzania bez względu na porę dnia. 

  • 1
  • 2
  • 3

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry