do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
07 listopada 2018
kategoria:
Aktualności
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Czeladzi
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Czeladzi

Czeladź przystąpiła do tegorocznej, XI edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który potrwa od 12 do 18 listopada 2018 r. Wydarzenie, organizowane w stu siedemdziesięciu krajach, promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Miasta Czeladź w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, przy współpracy z prywatnymi przedsiębiorcami działającymi na terenie miasta, organizuje wizyty studyjne skierowane do uczniów ostatnich klas czeladzkich szkół podstawowych.
Inicjatywa ta ma przyczynić się do popularyzacji wiedzy na temat działalności przedsiębiorstw prywatnych, zachęcać do podejmowania inicjatyw biznesowych, pobudzać aktywność wśród uczniów, zapoznać z etapami zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej czy budowania własnej, konkurencyjnej marki.
Wizyty studyjne odbywać się będą 15 listopada 2018 r.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H