adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
25 2021
kategoria:
Aktualności
Strefa Wodnego Relaksu
Strefa Wodnego Relaksu

Nadchodzi nowe, w sobotę, 26 czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z długo wyczekiwanego basenu. Otwieramy Strefę Wodnego Relaksu w Parku Grabek!

Od godz. 10.00 na wszystkich odwiedzających czeladzki basen czekać będą wspaniałe atrakcje - zabawy, konkursy, animacje.

Orzeźwiające i relaksujące właściwości wody będzie można wykorzystać tu na wiele sposobów. Do dyspozycji będą dwa baseny - pływacki o długości 25 m, z czterema torami oraz rekreacyjny z masażerem, a ponadto brodzik i wodny plac zabaw. Nie zabraknie równiez siłowni na świeżym powietrzu.

Tego dnia będzie można również wypełnić obowiązek i wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Każdy, kto jeszcze tego nie zrobił, będzie mógł się spisać przy specjalnym stanowisku. Pracownicy spisowi będą czekać od 10.00 do 14.00.
Dostęny będzie także punk informacyjny Prograu Czyste Powietrze.

Cennik wejść w dniu otwarcia jest już dostępny na stronie internetowej Czeladzkich Wodociągów Sp. z o.o., które są administratorem obiektu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry