28 czerwca 2019
Stań Pod Murem - Graffiti Jam

W najbliższą sobotę, 29 czerwca, odbędzie się czternasta edycja legendarnego Graffiti Jamu. Tegoroczna tematyka związana będzie z origami, papierem, recyklingiem.

Tym razem pomalowane zostaną mury w rejonie ul. Poniatowskiego 2/ Kościuszki/ Mazura w Czeladzi. Aby wziąć czynny udział w wydarzeniu, a co za tym idzie, otrzymać przydział miejsca i farby, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy:

Początek imprezy tradycyjnie już zaplanowano na godzinę 9.00.

Szczegóły na Stań Pod Murem #14-Graffiti Jam

Plakat promujący wydarzenie