do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
02 listopada 2018
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy zawodów sprzeciwiali się przemocy wobec kobiet
Uczestnicy zawodów sprzeciwiali się przemocy wobec kobiet

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w sobotę, 20.10.2018 r. w Klubie Sportowym „Strong House Fitness & Fight Club” odbyła się rywalizacja sportowa „STRONG HOUSE CHALLENGE”.

Wydarzenie to miało szczególny charakter, ponieważ uczestnicy zawodów występowali w przypiętych białych wstążkach na znak swojego sprzeciwu wobec przemocy względem kobiet. Było to również elementem kampanii „Biała Wstążka”, która w tym roku objęta została patronatem Burmistrza Miasta Czeladź.

Na szczególe uznanie zasługuje tu fakt dużego zaangażowania w popularyzację powyższej idei trenerów i właścicieli Klubu tj. Ewy Rusin oraz Marcela Rudzkiego, którzy w błyskawicznie i zupełnie bezinteresownie zgodzili się przystąpić do tegorocznej Kampanii.

Rywalizacji sportowej towarzyszyła przede wszystkim dobra atmosfera zapewniona przez trenerów oraz sędziów, a także krótkie przedstawienie tematu z zakresu przeciwdziałania przemocy, zaprezentowane przez Agnieszkę Zakrzewską – pracownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czeladzi.

W rywalizacji sportowej udział wzięło 12 zawodników. W kategorii mężczyzn III miejsce zajął Adrian Sokal, II miejsce Krystian Nobis, I miejsce Adrian Mędrek, w kategorii kobiet: III miejsce zajęła Agata Janiec, II miejsce Barbara Sokal, I miejsce Aneta Wrzeszcz. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz ciekawe nagrody ufundowane przez „Strong House Fitness & Fight Club”oraz sponsorów tj. „Musclepum”, „Grand Schop.eu”, Stowarzyszenie „Czeladź biega” oraz „Dieta na 5”.

To właśnie dzięki takim ludziom praca w obszarze przeciwdziałania przemocy ma sens i przynosi efekty w postaci wzrostu świadomości społeczeństwa. Pamiętajmy, nie można pomóc każdemu ale każdy może pomóc komuś. Jeszcze raz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi dziękuje Klubowi „STRONG HOUSE FITNESS & FIGHT CLUB” za zaangażowanie w Kampanie „Biała Wstążka” w mieście Czeladź.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do kibicowania w nadchodzących wydarzeniach: biegu oraz marszu nordic walking „Razem przeciw przemocy”, zorganizowanym wraz ze Stowarzyszeniem „Czeladź Biega” w dniu 17.11.2018 r. oraz wyznaczonego na dzień 24.11.2018 r. turnieju halowej piłki nożnej pod hasłem „Gramy razem przeciw przemocy” zorganizowanego wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Czeladzi.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami opisanych wydarzeń, które znajdują się pod poniżej przedstawionymi linkami:

Turniej piłki halowej "Gramy razem przeciwko przemocy"
Bieg razem przeciw przemocy

Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H