05 lutego 2020
Poranek Teatralny w Kopalni  Kultury

15 lutego o godzinie 11.00 zapraszamy na Poranek Teatralny. Na dzieci i doroslych będzie czekał Renifer Niko, który na krótką chwilę zabierze nas w miniony czas świąt.

Sztuka ta jest inspirowana filmem animowanym, który odniósł wielką popularność na całym świecie. Jest to opowieść o małym reniferze, który za wszelką cenę chce się nauczyć latać i dołączyć do latającej eskadry Świętego Mikołaja.

Bilety dostępne w kasie i na Kopalnia Kultury.

Źródło: Kopalnia Kultury