do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
08 lipca 2019
kategoria:
Aktualności
Nowy plac zabaw przy ul. Betonowej
Nowy plac zabaw przy ul. Betonowej

W sobotę, 6 lipca burmistrz Zbigniew Szaleniec oraz wiceburmistrz Beata Zawiła, w towarzystwie radnych i asyście dzieci i ich rodziców oficjalnie przekazali do użytku nowy plac zabaw, który powstał przy ul. Betonowej.

A była to znakomita okazja do współnego świętowania. Tego dnia dzieci mogły skorzystać nie tylko z pięknego placu zabaw, ale miały do dyspozycji także miejskie dmuchańce oraz atrakcyjne zabawy i animacje, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane i balonowe zoo.

Burmistrz Zbigniew Szaleniec z nieskrywaną radością oodawał do dyspozycji mieszkańców nowe, atrakcyjne, a przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabaw i spędzania wolnego czasu. Zwrócił się jednak do nich z prośbą, aby dbali o wspólne dobro.

  • 1
  • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H