do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
08 lipca 2019
kategoria:
Aktualności
Rozpoczęcie II turnusu NAL
Rozpoczęcie II turnusu NAL

W piątek, 5 lipca br. zakończył się I turnus Nieobozowej Akcji Letniej 2019, który trwał od 24 czerwca do 5 lipca. W turnusie uczestniczyło 135 dzieci z czeladzkich placówek oświatowych.

Wszystkie przygotowane dla dzieci atrakcje spełniły ich oczekiwania i pozwoliły
w sposób ciekawy i bezpieczny spędzić pierwsze dwa tygodnie tegorocznych wakacji.
Na zakończenie I turnusu Komendant Nieobozowej Akcji Letniej 2019 Jerzy Krzemień serdecznie podziękował całej kadrze za profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz za ich zaangażowanie, a dzieciom złożył życzenia bezpiecznych i pełnych radości kolejnych tygodni wakacji.
Na koniec uroczystego apelu wszyscy uczestnicy, drużynowe oraz zaproszeni goście odśpiewali hymn harcerski, a później w tradycyjnym kręgu z iskierką przyjaźni pożegnano uczestników I turnusu Nieobozowej Akcji Letniej 2019.

W poniedziałek, 8 lipca rozpoczął się II turnus półkolonii pn. Nieobozowa Akcja Letnia 2019, w którym również uczestniczy 135 dzieci. Turnus potrwa do 19 lipca br.
Oficjalnego rozpoczęcia Nieobozowej Akcji Letniej 2019 dokonał Komendant Jerzy Krzemień wraz ze swoim Zastępcą Justyną Puławską. Następnie poczet sztandarowy wciągnął flagę na maszt, a wszyscy obecni na uroczystości odśpiewali hymn harcerski. Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Beata Zawiła życzyła całej kadrze oraz dzieciom niezapomnianych wrażeń podczas tegorocznych półkolonii.
Uczestnikom dwutygodniowego II turnusu zapewniono, tak jak to miało miejsce podczas I turnusu, wiele atrakcji w tym m.in. wycieczki, różnorodne zajęcia plastyczne, harcerskie oraz gry i zabawy sportowe.

Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H