05 lutego 2020
Lwów

Wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe podróże, zapraszamy 18 lutego na godzinę 17.30 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi przy ul. 1 Maja 27.

Wspólnie z Markiem Pypno z PTTK Oddział Sosnowiec pojedziemy na pogranicze Polski i Rusi Kijowskiej. Obejrzymy miejsca, o których być może nawet nie słyszeliśmy. Dowiemy się, na czym skupić uwagę podczas wakacyjnych lub weekendowych wyjazdów. Z takiego wyjazdu z pewnością wrócimy zadowoleni!

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna