27 czerwca 2019
 Muzealny Klub Juniora na wakacjach

W ramach tegorocznej akcji Lato w Mieście Muzeum Saturn zaprasza wszystkich czeladzkich juniorów na warsztaty plastyczne z Dobrawą Skonieczną-Gawlik.

Tematem przewodnim wakacyjnej odsłony Klubu Juniora będzie pamiątka z Czeladzi. Drewniane magnesy wzbogacone mnogością barw stanowić będą niezapomniany relikt słonecznych dni i beztroskich chwil. Górskie szczyty, nadmorskie fale, zieleń i żółć wiejskich krajobrazów czy miejskie arterie – co pojawi się na waszych magnesach?

Zapraszamy 7 lipca o godz. 13.00.

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy w siedzibie Muzeum przy ul. Dehnelów 10 lub telefonicznie (32) 265 42 98.