Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
05 2020
Kabaret Moherowe Berety

Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie dziesięć lat temu, pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci.

Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

Występują: Beata Chren, Elżbieta Okupska, Ewa Grysko, Marta Tadla.

Na widowisko zapraszamy do Kopalni Kultury, 14 lutego, o godz. 19.00.

Bilety do nabycia w kasie Kopalni Kultury lub online na Kopalnia Kultury.

Źródło: Kopalnia Kultury