do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
27 czerwca 2019
kategoria:
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Czeladzi odbyło się Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019, w którym wzięli udział: Elżbieta Dmitruk - Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź, Ilona Grudzień - Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej, Przewodniczący Związków Zawodowych, Kierownicy Jednostek Samorządu Terytorialnego, Dyrektorzy Placówek Oświatowych, nagrodzeni uczniowie i ich Rodzice.

Całość wydarzenia rozpoczął program artystyczny przygotowany przez uczniów klas ósmych z SP1 wraz z nauczycielami Agnieszką Lipińską, Janiną Wcisło i Joanna Juszczak. Zaproszeni goście wzruszyli się, oglądając pięknie wykonanego przez grupę absolwentów poloneza W. Kilara, a potem śmiali się rozbawieni do łez dramą muzyczną przedstawiającą scenki z życia ucznia w SP1. Całość dopełniły przepięknie wykonane przez utalentowane wokalnie uczennice klasy ósmej piosenki .
Kolejnym punktem programu było wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Czeladź dla wyróżniających się uczniów. Otrzymali je:

 • Kamila Dudek uczennica klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 2
 • Nicole Waligóra uczennica klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 4
 • Filip Kirow uczeń klasy gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr 5
 • Zuzanna Pasterny uczennica Szkoły Podstawowej nr 1
 • Piotr Sączewski uczeń Szkoły Podstawowej nr 2
 • Julia Juryniec uczennica Szkoły Podstawowej nr 3
 • Natasza Ponikiewicz uczennica Szkoły Podstawowej nr 5
 • Karolina Borak uczennica Szkoły Podstawowej nr 7.

Nagrody Burmistrza Miasta Czeladź zostały przyznane również laureatom konkursów wojewódzkich:

 • Szymonowi Krzemińskiemu uczniowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi za zdobycie w roku szkolnym 2018/2019 tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki,
 • Karolinie Borak uczennicy Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi za zdobycie w roku szkolnym 2018/2019 tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego,
 • Zuzannie Pasterny uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi za zdobycie tytułów Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.

Naszym najlepszym towarzyszyli dumni i wzruszeni Rodzice, którzy również odebrali listy gratulacyjne z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Czeladź.

Z kolei Pani Elżbieta Dmitruk wręczyła Dyrektorom Placówek Oświatowych oraz Prezesom ognisk związków zawodowych podziękowania za ich trud i troskę. Pożegnała również odchodzących ze swoich stanowisk Dyrektora SP 1 Joannę Jędrusik, Dyrektora SP 4 Mariolę Kozieł, Dyrektora PP 5 Renatę Biżek, a także ustępującą z pełnienia funkcji Prezesa Ogniska ZNP w Czeladzi Marylę Kańtoch. Do podziękowań i pożegnania przyłączyli się również pozostali Dyrektorzy Placówek Oświatowych w Czeladzi.
Na koniec Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź życzyła wszystkim udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku po pełnym trudów i zmagań roku szkolnym 2018/2019.

Katarzyna Majcherczyk-Gruszka
Agnieszka Lipińska

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H