adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
10 czerwca 2019
kategoria:
Aktualności
II Parafialny Festyn Rodzinny

W minioną niedzielę, 9 czerwca, parafia pw. św. Mateusza w Czeladzi, przy współpracy z Miastem Czeladź, zorganizowała II Parafialny Festyn Rodzinny.

Pogoda i tym razem nie zawiodła, a ogrom atrakcji, jakie zapewnili organizatorzy, ściągnęła wielu uczestników. Podczas Festynu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie: na dzieci czekały dobrze im znane, i jakże przez nie lubiane, dmuchańce, kącik plastyczny, czy stanowisko do plecenia warkoczyków. Nie zabrakło też kolorowych balonów, waty cukrowej i popcornu. Nie lada atrakcją okazała się obecność strażaków z OSP Czeladź, którzy wszystkim zainteresowanym pokazywali tajniki strażackiego wozu bojowego. Nieco starsi natomiast - delektując się występami scenicznymi i angażując się we wspólne śpiewanie dobrze wszystkim znanych i lubianych utworów muzycznych - mogli także posmakować tradycyjnej kuchni polskiej w postaci bigosu, kaszanki, czy też grillowanych kiełbasek, a także pysznych domowych ciast. Dużym zainteresowaniem wszystkich zebranych, cieszyła się - tradycyjna już - loteria fantowa, w ramach której można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród, a w losowaniu głównym, m.in. bony podarunkowe, atrakcyjne nagrody pieniężne, markowy zegarek, a nawet drona.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, gwarantując świetnie spędzone niedzielne popołudnie.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry