08 listopada 2018
Gra edukacyjna

Park Grabek pięknieje w jesiennej szacie, a jego bezcenne walory przyrodnicze podkreśla specjalnie przygotowana gra, składająca się z części quizowej i zręcznościowej. Zagrajcie a poznacie ciekawostki na temat fauny i flory Doliny Brynicy.

Spróbuj swoich sił odpowiadając na pytania, dotyczące roślinności i zwierząt, które można spotkać w Parku Grabek oraz zdobądź jak najwięcej punktów, wcialając się w postać uroczej zielonej żaby.

Gra dostępna na: Gra edukacyjna Park Grabek - Zielone Płuca Miasta Dolina Brynicy.