adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
04 października 2019
kategoria:
Aktualności
Kopalnia Kultury
Kopalnia Kultury

Z przyjemnością informujemy, że przygotowany przez Miasto projekt budowy systemu fotowoltaicznego na budynku Kopalni Kultury w Czeladzi, decyzją Zarządu Województwa Śląskiego został wybrany do dofinansowania w ramach konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego działanie 4.1.1 Odnawialne źródła energii.

Wartość projektu opiewa na kwotę 163.510,05 zł, przyznane Miastu dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej - 112.994,75 zł.

W wyniku realizacji projektu, w budynku Kopalni Kultury zamontowanych zostanie 88 sztuk paneli fotowoltaicznych wraz z Systemem Zarządzania Energią.

Budowa instalacji fotowoltaicznej na tym obiekcie przyczyni się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej wytwarzanej w sposób konwencjonalny o około 22,7MWh/rok. Wybudowana instalacja pokryje około 34% zapotrzebowania na energię elektryczną w budynku. Tym samym ograniczone zostaną koszty zakupu energii.

Źródło: Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry