do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
08 lipca 2019
kategoria:
Aktualności
Otwarcie wybiegu dla psów "Aubuś"

W sobotnie popołudnie, oficjalnie otwarty został trzeci już w naszym mieście wybieg dla psów - "Aubuś".

Tradycją już jest, że tuż przed oficjalnym przecięciem wstęgi, czworonogi wraz z opiekunami ruszają kawalkadą wzdłuż pobliskich alejek. Nie inaczej było i tym razem. Po krótkim spacerze, burmistrz Zbigniew Szaleniec powitał wszystkich przybyłych, w tym licznie zgromadzonych radnych naszego miasta, a nawet obecną podczas otwarcia Wicemarszałek Sejmu RP panią Barbarę Dolniak. Otwarciu towarzyszyła też pomysłodawczyni nazwy nowego wybiegu, która w podzięce otrzymała czerwoną różę. Następnie właścicielka najmniejszego pieska biorącego udział w wydarzeniu, dokonała uroczystego przecięcia wstęgi.

Główną atrakcją tego popołudnia były pokazy agility i obi z udziałem psów Cheddar'a i Loci, poprowadzone przez Magdalenę Świderską z Uniwerystetu Twojego Psa. Posłuszeństwo Cheddara i zwinność Loci budziła prawdziwy zachwyt i podziw. Obecni na wybiegu opiekunowie czworonogów mogli także spróbować sił w szkoleniu z posłuszeństwa swoich milusińskich, podczas specjalnie przygotowanych dla nich warsztatów obi. Przez cały czas trwania imprezy skorzystać można było z porad przybyłych specjalistów: dyplomowanej behawiorystki Marty Woźniak ze SZTAMY, groomera i specjalisty pielęgnacji zwierząt domowych Joanny Pawelec z Salonu Pielęgnacji Zwierząt "Pluto" oraz Adama Pawłowicza  właściciela salonu mobilnego Imperial Groom, a także cennych wskazówek na temat wybiegu dla psów, bezpiecznej zabawy z pupilem i obowiązakch opiekunów, których udzielał Mateusz Rychter z portalu internetowego psiPARK.pl.

Podczas otwarcia obecna była także pani Anna Kotuła świadcząca profesjonalne usługi fotograficzne. Tradycyjnie też otwarciu towarzyszyli podopieczni Hotelu "PsiArek", których można było osobiście poznać i rozważyć decyzję o ich adopcji.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że "Aubuś" będzie służył pieskom dopełniając ich codzienne spacery.

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H